Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,313
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay, pazartesi günü 17.00 civarından itibaren etkin olacak. Hafta boyunca enerjisini aktif tutacak olan Yeni Ay, özellikle ilişkileriniz, çocuklarla ilgili alanlarınız, hobileriniz, iş veya sorumluluklarınız dışındaki uğraşılarınız adına, sizi yeni gelişmeler ve oluşumlarla tanıştırabilir. 

Toprak elementinde gerçekleşecek Yeni Ay, maddi konular ve bu alanlarda organize olmanız gereken durumları tekrar size hatırlatacaktır. 

Boğa burcu bu hafta

Bu haftanın etkileri ağırlıklı olarak elde ettiğimiz her şeyi çalışma ve disiplinle elimizde tutabileceğimizi vurgulamakta. Bu nedenle neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin.

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Hafta boyunca etkin olacak Satürn - Mars kavuşumu, evlilik ve ortaklıklar alanlarınızda ani gelişmelere ve gerginliklere sizi daha açık tutacak. Özellikle eşiniz veya iş ortağınızla olan ilişkilerinizde dikkatli ve esnek olmak bu hafta önemli. 

Devlet bağlantılı işleriniz varsa, bu hafta adımlarınızı dikkatli atmakta fayda var. 

Burcunuz yöneticisi Venüs'ün Uranüs ile açısı, ilişkilerinizde sizi ani kararlara itebileceği gibi, gündelik hayatınızda özellikle ev, gayrimenkul ve taşınmazlar açısından etkili olacak. Bekleyen bir mülkün aniden satışı veya elden çıkarılması gibi etkiler söz konusu olabilir. 

Sevgili Boğa burcu, verimli ve keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat