Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,286
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, haftaya konuşma, iletişim etkilerinizin yükseldiği ve özellikle zihninizle yaptığınız işlerde yoğun bir tempoda başlayacaksınız. 

Hafta ortasına kadar haberleşme ve çevrenizle kontaklar adına yoğun bir tempo var. Parasal konular, bankalarla olan işler, ticari adımlarınız öne çıkıyor. Pazartesi günü dedikodulara, aslı olmayan haberlere karşı uyanık olmanızda fayda var.

Boğa burcu bu hafta 

Çarşamba ve perşembe günleri kısa seyahatler, satış,  pazarlama reklamcılıkla gibi uğraşılarınız varsa bu alanlarda temponuz yüksek olacak.

Cumadan itibaren hafta sonu boyunca ev ve ailenizle ilgili halledilmesi gereken konuları çözümlemek adına enerjiler destekleyici. Bitmemiş işleri toparlamak ve aileye zaman ayırmak adına güzel etkileriniz var.

Sevgili Boğa, bu hafta boyunca sürecek, burcunuz yöneticisi Venüs ile Satürn arasındaki kare açı sizi ev ve aile alanınızda sorumluluklarınızla yeniden yüzleştirebilir. Süregelen bir ilişkinizde karşı taraf sizden daha farklı beklentiler içinde olduğunu talep edebilir. 

Bu hafta maddi konularda biraz daha temkinli olmak gerekiyor. Jüpiter - Venüs kavuşum etkisi kendi alanlarınıza dönük olmanızı, sorumluluklardan sıkılmanızı ve bilhassa hafta sonuyla birlikte keyfi konularla  uğraşma isteklerinizi tetikleyecek. 

Hafta sonu gereksiz masraflara, lüks tüketim eğilimine karşı dikkatli olun. İhtiyacınız olmayan bir şeyi almamaya bakın. 

Sevgili Boğa burcu, verimli ve keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat