Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,278
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Boğa burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Öncelikle dolunay tamamlanma süreçlerine işaret eder ve etkileri yaklaşık bir hafta 10 günlük bir zaman diliminde daha keskindir. 
Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. Bu nedenle salı ve çarşamba günleri başlangıç yapmadan daha çok izlemede kalmalısınız. 

Dolunay etkisi ile gerginlikler artabilir. Sakin olun ve fevri hareketlerden kaçının. 

Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay enerjisi sizi öncelikle ortaklı alanlarınız, ikili ilişkileriniz, evlilik ve eşinizle, yani hayat ortaklığı alanlarınızdan daha vurgulu biçimde etkileyecektir. Bu nedenle önünüzdeki 1 haftalık süreçte ortaklı işlerinizde, iş ortaklıklarınızda bir süredir devam eden eksikler veya sorunlar varsa, bunlar adına artık nihai kararı verme noktasına gelebilirsiniz. 

Eşiniz veya evliliğiniz, uzun süredir devam eden ciddi bir beraberliğiniz varsa ve bu alanda bazı sorunlar yaşıyorsanız yine Dolunay enerjileri ile eşiniz veya ilişkiniz adına keskin kararlar alma, durumları bir şekilde tamamlama iç güdünüz yükselebilir. 

Dolunay etkileri size hayatınız içinde vermek istediğiniz kararlarda daha cesur ve radikal adımlar attırabileceği gibi, yeni gelişmeleri ani biçimde önünüze getirebilir. 

İlişkilerinizde, hatta iş konularında, parasal alanlardaki yaklaşımlarınızda sorumluluklarınızla yüzleşme ve artık bunlardan kaçamama etkisi içinde olacaksınız. Bu nedenle bu hafta boyunca olaylara gerçekçi bakın ve kaçmak yerine artık sonuç odaklı olmaya ve sorumluluklarınızla kaçmadan yüzleşmeye çalışın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat