Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

4,703
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

2016 yılı özellikle yükselen Boğa burçları adına kariyer hayatlarında kadersel etkiler yaşayabilecekleri durumları öne çıkıyor. Yılın hemen başında Güney Ay Düğümü Ketu kariyer alanlarınızla bağlantı içine giriyor. Şubat'tan itibaren işiniz adına kontrol edemeyeceğiniz durumlar gelişebilir. Şubat ile Mayıs arası iş ve kariyer adına ani gelişmeler yaşanabilir. 

Yılın hemen başında Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi yurtdışı kontakları, yabancılarla olan temaslar, iş ve kariyer alanlarınız, turizm ve benzer işleriniz, ithalat-ihracat işleriniz, eğitim konuları, hukuksal işlerinizde beklemeniz gerektiğini vurguluyor. 

Bu yılın Güneş ve Ay tutulmaları sıklıkla kariyer alanınız ile bağlantıda. Bu etkiler uzun süredir üzerinde çalıştığınız veya birikim yaptığınız bir iş konusunda karar vermenizi, devam edip etmeyeceğiniz konusunda yol ayrımına gelmenizi sağlayabilir. 

Mars uzun süre ortaklı alanlarınızda sizi tetikleyecek. 20 Şubat'tan itibaren başkalarıyla birlikte ortak alanlarınız, proje çalışmalarınız, yurtdışı bağlantılarınız, her türlü iş ortalığınız adına cesur ve girişimci enerjiler içinde olacaksınız. Ancak Mars, ani gelişmelere neden olurken, sizi dürtüsel ve fevri olmaya da itebilir. Hali hazırda yürüttüğünüz ortaklı bir işiniz varsa, 20 Şubat ile Ağustos sonu arasında dikkat tedbirli davranın. 2016 yılının ilk yarısı, özellikle de Şubat - Ağustos arasında riskli iş ortaklıklarına girmeyin.

5 - 25 Ocak arasında genel olarak teknolojik bağlantılarınız adına önceden başlayan işleriniz aniden hız kazanabilir ancak yeni bir konuyu hayata geçirmeyin. 28 Nisan - 22 Mayıs arasındaki Merkür gerilemesi iki şeye dikkat çekiyor: Rekabet ettiğiniz kişilerle ilişkilerinize dikkat edin ve rakiplerden gelecek zararlara daha açık olduğunuz bu dönemde daha tedbirli davranın. 

28 Nisan - 22 Mayıs arası iş kurmak adına destekli değil. Gider ve masraflar planladığınızın üzerine çıkabilir. Bir açılış yapmak, yeni bir iş yerini veya ticari bir yeri faal hale getirmek istiyorsanız 2016 yılında bu tarihler arasında temkinli olun ve bekleyin. 

Bu yıl sizin için öne çıkan alanlar arasında gayrimenkul, ev ve inşaat sektörü de var. Bu konularda hali hazırda yürüttüğünüz işleriniz varsa özellikle Mart ayından itibaren hareketleniyor. Almayı planladığınız bir ev veya benzeri bir taşınmaz varsa, Mart ile Eylül arası bir atılım yapabilirsiniz. 

İnşaat sektörü ile uğraşıyorsanız, yine Mart - Eylül arası işlerinizde daha verimli bir dönem yaşayacaksınız. 

Eylül ayından itibaren özellikle eğlence sektörü, hizmet sektörü, sağlık alanları, eğitim veya çocuklarla ilgili bir sektörde işleriniz varsa, sonbaharla birlikte yeni projeler üretmek ve fırsatlar yakalamak adına daha şanslısınız.  

8 Mart - 5 Nisan arası kariyer ve iş etkileri adına hareketli zamanlar. İş görüşmeleri ve iş teklifleri açısından bu aralık aktif olacak. Devam eden işlerinizde kendinizi gösterme, bir projeyi ortaya koyma adına da destekleniyorsunuz.
 
13 Haziran - 8 Temmuz arasında Venüs para alanınızda konaklıyor. Maddi açıdan rahat bir döneme giriyorsunuz. Bu tarih aralığında gelirlerinizi toparlayabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Parasal fırsatlar açısından da şanslısınız.

Boğa burcu kariyer etkileri açısından bu yıl Ağustos ayı tutulması hassas etkiler barındırıyor. 18 Ağustos'ta gerçekleşecek tutulma iş alanlarınızda ani karışıklıklara neden olabilir. Tutulmanın etkilerini daha çok 20 Ağustos'tan itibaren Eylül boyunca hissedeceksiniz. 

1 Ağustos - 24 Ağustos arasında kariyer ve iş fırsatları açısından destekli etkileriniz yanı sıra, özellikle ev ve gayrimenkulle bağlantılı işlerinizde bereketli bir dönem söz konusu. Ancak 18 Ağustos civarında sizin için önemli bir işi veya projeyi düşünmeden ve iyi hesaplamadan devreye almamaya çalışın.

Bolluk gezegeni Jüpiter 24 Ağustos'tan itibaren burç değiştiriyor. Eğitim ve benzeri konularda işleriniz varsa fırsatlara açık bir sonbahar geçireceksiniz. 

30 Ağustos - 22 Eylül arasında meslekli konular, hizmet sektörü ve mesleki yatırımlar açısından beklemelisiniz çünkü başlangıçlardan ziyade araştırma ve inceleme için daha desteklisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat