Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,502
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu ay daha çok ilişkiler odaklı olacaksınız. Öncelikle 25 Temmuz'da başlayacak Merkür rötarı ay sonuna kadar ilişkiler ve duygusal konulara odağınızı çevirirken, eski bir sevgili yeniden karşınıza çıkabilir. 

Süregelen ilişkinizde sorunları büyütme eğiliminiz var, ay boyunca aşkta esnek olmak, meseleleri büyütmemek önemli sizin için. Yine bu ay boyunca fiziksel estetik bir müdahale de bulunmamak doğru olur. Ayrıca hormon dengenize dikkat edin. 

Diğer yandan ay boyunca sürpriz ve gebelik yaşanabilir ki planlarınızda çocuk sahibi olmak yoksa yine dikkat etmekte fayda var. 

23 Temmuz'a kadar parasal konularda agresif adımlar atmaya, düşünmeden veya iyi ölçümlemeden adım atmaya eğilimli olacaksınız. bilhassa gayrimenkul alımlarında iyi düşünerek hareket etmek doğru olur. Bu ay ev ve benzeri alımlarda 23 Temmuz'dan sonra fırsatlara daha açık olacaksınız. 

Kariyer ve iş alanlarında ise eski bir iş tekrar gündeminize gelebilir. Özellikle ay sonuna doğru iş alanlarınızda gelişmelere daha açık olacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz bir iş görüşmesi veya fırsatı ay sonundan itibaren olgunlaşabilir. 

Bu ay odağınız daha çok ilişkiler, ev ve aile konularınıza yönelirken, maddi konularda lüks alımlarda dikkatli olmak ve iyi planlama yapmak doğru olacak. 

Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Boğa burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat