Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,591
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,


Ocak ayında sorumluluklarınıza öncelik verebilir, sıkı bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Meslek hayatınız için gerekli olan eğitimler gündeme gelebilir. İnançlarınızı ve hayat felsefenizi gözden geçirebilir, hayata olan bakış açınızı değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yolculuklar ve seyahatler gündeminizde olacaktır. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevre ilişkileriniz ve iletişim trafiğiniz ön planda olacaktır. Beklediğiniz haberler gündeme gelebilir. Duygusal açıdan güvende hissetmek isteyebilir, ailenize zaman ayırabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınız aklınıza gelebilir, eskileri düşünebilirsiniz. İlişkilerinizde hırslarınızı dengelemelisiniz. Takıntılı düşüncelere açık olabileceğimiz için kontrollü ve bilinçli hareket etmeniz önem kazanacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Arkadaş ortamlarınızda ve kalabalık gruplarda mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Yardımlaşma temaları ön planda olacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İş ve kariyer hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor. Yeteneklerinizle dikkat çekebilir, çevrenizden güçlü destekler bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Geleceğe yönelik hedeflerinize odaklanabilirsiniz. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız, yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. İletişimde gecikmeler, elektronik aletlerde arızalar, yazılı evraklarda hatalar bu dönem daha sık karşınıza çıkabilir. İş hayatınızda geçmişte yaşadığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha önce yarım kalmış meseleleri gündeme getirebilir, düşüncelerinizi ifade edebilir, içinde bulunduğunuz belirsizlikleri netleştirebilirsiniz.

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat