Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,038
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Nisan ayında Merkür'ü burcunuzda misafir etmeye başlıyorsunuz. 6 Nisan itibari ile burcunuzda olacak. 19 Nisan itibari ile de Güneş burcunuza geçiş yapacak. Bu gezegenlerin burcunuza geçiş yapması çok güzel. Dikkat çekeceğiniz, daha stratejik olabileceğiniz, kararlarınızı karşınızdaki insanlara çok daha rahat anlatabileceğiniz, zihinsel olarak da kendinizi güçlü hissedebileceğiniz zamanların olduğunu gösteriyor. Bir diğer yandan da Mars'ın Yay burcunda seyahat ettiği bir dönemdeyiz. Aslında enerji ve eforunuz kazançlarınızı artırmak yönünde. Hem bir şeye başlamak hem de gelirlerinizi artırmak istiyorsunuz. 

Venüs haritanızın gizli dediğimiz alanına giriyor. Bir yandan harekete geçiyorsunuz, bir yandan da burcunuzun yönetici gezegeni biraz beklemenizi, koşulları biraz daha gözlemle diyor. Gelirlerinizi artırmak istediğiniz dönemde biraz bir şeyleri bekletmek, askıya almanız gerekebilir. 

Bu ay 27 Nisan'da burcunuzda bir Merkür retrosu olacak. Aynı zamanda 16 Nisan'da Yay burcunda kaynaklar, beklediğiniz gelirler alanında bir Mars retrosu gerçekleşecek. Bu kimi zaman sizin geri planda kalmak istemeniz, kimi zamanda dış kaynaklı nedenlerle beklemeniz anlamına gelebilir. 

Ay sonunda karşıt burcunuz Akrep'te bir dolunay gerçekleşecek. Bu da sizin ilişkiler aksınızı son derece tetikleyecek. Kazançlar, maddi gelirler alanınızı yöneten Merkür'ün ay sonunda retroya başlaması da kazançları artırma yönünde yaptığınız çalışmalarda bazı enerjilerin açığa çıkmasını sağlayacak. Sözlü olarak bazı şeyler konuşulmaya başlanacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat