Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,621
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, Mayıs ayı sizin adınıza özellikle maddi konular açısından oldukça hareketli geçecek. Parasal konular, finansal planlarınız, bankalar, krediler gibi konularda yapmak istediklerinizi gündeminizde tutacaksınız. Satış, pazarlama, tanıtım veya organizasyon gibi konularla, finansal ağırlıklı bir işiniz varsa bu ay son derece hareketli olacağınız bir dönem sizi bekliyor.


8 Mayıs'tan itibaren burcunuz yöneticisi Venüs?ün iletişim alanlarınıza geçmesiyle, kontaklar kurma, kısa seyahatler adına da temponuz artıyor. Bu ay teknolojik konularda girişimler ve alım satımlarda 17 Mayıs'a kadar karar vermek ve başlangıçları planlamak yerinde olur. 17 Mayıs'tan itibaren Merkür'ün rötar etkisi sizi aksilikler ile yorabilir. 

Mayıs ayında giderleriniz açısından 12 Mayıs sonrasına planlı olmanız önemli olacak. Öncelikle teknolojik bir yatırım, önemli alım ve satımlar, finansal konularda atacağınız adım açısından gelir gider dengesini iyi planlayın. Bu ay süresi biten sigortalarınızı, anlaşma veya kontrat yenilenmelerini 17 Mayıs'a kadar yenileyin ve düzene koyun. Bu tarihten sonrasında aksilikler yaşamaya daha yatkın olabilirsiniz. Ay içinde dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda özellikle 19 Mayıs'tan itibaren internet üzerinden yaptığınız ödemeler, alışverişlerde çok dikkatli olmalısınız. Sosyal sayfalarınızın şifrelerini sağlama alın, internet virüs programlarınızda eksiklerinizi güncelleyin ve önemli dosyalarınızı yedekleyin. 

İlişkiler açısından 4 Mayıs'ı takip eden hafta enteresan gelişmelere açıksınız. İlişkinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabileceği gibi, aşkta kendinizi daha cesur ve atak hissedeceksiniz. Ancak sözlerinize ve kendinizi ifade biçiminize özen göstermek bilhassa 8 Mayıs'tan itibaren önemli olacak. Partnerinizle sürpriz bir seyahat hayata mola vermeniz açısından size iyi gelebilir. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Boğa burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat