Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Hareketli bir Mart ayı sizleri bekliyor. Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması olacak. Dost, arkadaş çevreniz, sosyal ortamlarınızda bir hareketlilik söz konusu olacak. Çünkü Güneş tutulması tam olarak bu alanda. Hayata karşı umutlarınızın arttığı, daha sosyal olma fırsatı yakalayabileceğiniz aynı zamanda da kariyerden elde ettiğiniz gelirinizi arttırma girşimleri içinde olabileceğiniz bir enerji söz konusu.

5 Mart'ta Merkür ve 12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna geçişiyle, son derece sosyal, ortak projelere girebileceğiniz birtakım enerjiler yükselecek. Bir süredir karşıt burcunuzda gezinen Mars Akrep burcundaydı, 6 Mart'ta da Yay burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla ikili ilişkilerinizde rekabet, çekişme, birtakım anlaşmazlıklar, eğer evliyseniz eşinizin hayatında bazı konuların mücadelesi, stresli bir dönem bitecek, bunun yerine artık kazanç artırmak adına Mars sizi motive edecek. Mars'ın Yay burcuna geçişi, sanki miras, prim, maddi olarak size fırsat getirecek.

Genel olarak haritanızda aşk, ilişkiler alanında keyifli enerjiler vardı bir süredir. Bu enerjiler devam edecek ama daha çok hayatınızdaki günlük tempo, rutin önemli olmaya başlayacak.

Terazi burcundaki Ay tutulması, günlük temponuza yeni bir başlangıç enerjisini tetikleyecek. 20 Mart'ta Güneş, 22 Mart'ta da Merkür'ün Koç burcuna geçişiyle biraz içsel olarak ne istediğinizi fark ettirecek. Özellikle tutulmanın olduğu 23 Mart döneminde günlük temponuz, rutininiz sizi bunaltabilir. Biraz daha sakin, sağduyulu olmaya dikkat edin.

Ayrıca 20 Mart'tan sonrasında da sağlık ile ilgili harcamalarınız artabilir. Ay sonuna doğru belki bir check-up yaptırmak isteyebilir, kendinize bakmak isteyebilirsiniz.

Genel olarak bu ay kazanç artırmak istediğiniz, sosyal ortamlarda olduğunuz, umutlarınızı arttığı enerjiler var. Tutulmalar çok aksiyonel, harekete geçirici ve kadersel etkileri de gösterirler. Mart ayında enerjiler bu yönde olacak.

Bir sonraki ay görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat