Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,055
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu veya yükseleni Boğa olanlar,

Kasım döneminde çocuklar, kadın erkek ilişkileri, partnerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturacak. 

Eğlence sektörü, güzellik veya estetikle ilgili başlamayı planladığınız bir iş veya proje varsa ay ortasından itibaren adım atmanız gerekiyor. Diğer yandan sanatsal konular ve finans alanlarında iş büyütmek, yeni yatırımlar, işyeri açılışları çok destekli değil. Bu konularda yürütmeniz gereken işlerde şartları her yönü ile değerlendirip, acele etmeden hareket etmelisiniz. Bu ay özellikle finansal kararlar verirken acele ile veya düşünmeden adım atmayın.

Ev ve gayrimenkul alanlarında veya ofisinizde bir değişiklik, taşınma veya tadilat düşünüyorsanız Kasım ayını iyi organize etmek, acele kararlar almamak yine doğru olacaktır. Ev veya ihtiyaç kredisi veya benzeri bir başvurunuz için yine planlı hareket etmeye özen gösterin. Ödeme planlarınızı düzenlerken, alacaklarda gecikmeler yaşanabileceğini hesap ederek anlaşma yapmak daha doğru olur.

İlişkilerde geçmişten gelen konulara takılmak ilişkinizde partneriniz ile iletişim sorunlarına neden olabilir. İlişkiler açısından ani gelişmeler, kontrol edemediğiniz şekilde dürtüsel davranma, durumlara kendi açınızdan bakmak hassas olacağınız alanlar. Diğer yandan önceden tanıdığınız birinin tekrar hayatınıza dahil olması, yeni ilişkiye başlamak veya önceden pek de farkında olmadığınız birine aniden ilgi duymak söz konusu. 

Sağlığınızda başta hormonlar, üreme organları, genel bağışıklık sisteminize özen göstermelisiniz. Hayata bakışınızda daha karamsar ve detaycı olabileceğiniz için özellikle 11 Kasım civarında daha belirgin olmak üzere sakin olmak  önemli olacak. 

Sevgili Boğalar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat