Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,969
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Boğa burcu kadınları hayata materyalist bir noktadan bakarlar. Her şeyi eder-değer dengesiyle değerlendirirler. Madde, zenginlik ve gösteriş merakı, değerli maddelere ve paraya olan düşkünlükleri zaman zaman hayatlarında sıkıntı yaratır. Boğa kadınının işe olan düşkünlüğü, sabitliği ve hareket etmek noktasındaki tembelliği de cabasıdır. 


Boğa kadınını mutlu etmek ve hayat alanında ilişki kurmak istiyorlarsa öncelikle maddi olarak güçlü olduğunu, değerli olduğunu boğa kadınına göstermeleri gerekmektedir. Boğa kadınıyla ilişki kurmak için öncelikle onun sabit yerlerini, sabit noktalarını, hayata bakış açısını kabul etmeniz gerekmektedir. Boğa kadınları geleneklerine ve ailesine aşırı düşkündür. 

Boğa kadını karşında ilişki kurduğu insanların finansal önceliklerine çok değer verir. Dolayısıyla da ilişkilerinde bununla ilgili sıkıntı yaşar. Boğa kadını anne olarak çocuğuna aşırı düşkün, karnını doyurmaya yönelik davranışlar sergileyen yapıdadır. Çocuğunun başarılı olması için onu her şekilde destekler ve yardımcı olur. Boğa kadınının ilişkilerinde ve anneliğinde takıldığı en büyük sorun sabitliktir. 

Sabit olduğu duygularından, kopamadığı ailesinden ve kopamadığı alışkanlıklarından bir an önce uzaklaşması gerekmektedir. Tembelliğe olan meyilli zaman zaman hayatında sıkıntı yaratır. Aşırı güzelliğe ve mükemmelliyetçiliğe düşkünlüğü de zaman zaman çevresinde sıkıntı yaratır. Sabitlikten kaynaklı hareketsizlik de hayat alanında ilerlemesinde en büyük sıkıntıyı yaratan noktadır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat