Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

835
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Boğa burcu kadını değerli olan her şeyi çok sever. Bir boğa kadınını hayatınıza çekmeyi, hayatınızda var olmasını istiyorsanız öncelikle ona değerli olduğunu, mükemmel ve eşsiz olduğunu hissettirmeniz gerekmektedir. 


Pahalı mücevherler almanız, güzel restoranlara, güzel yerlere götürmeniz ve onu çok mutlu etmeniz gerekmektedir. Boğa kadınları hayata sıkı sıkıya tutunan, çalışkan, hırslı, azimli ve mutlak başarılı olan kadınlardır. 

Değer duyguları çok yüksektir. Bazen bu değer duygularında kendilerini maddi bir meta gibi görmeleri zaman zaman sıkıntılara sebep olabilir. Dolayısıyla da kendilerini daha doğal, daha güzel, daha değerli olabilecekleri alanlara ve mekanlara doğru çekebilirler. 

Bir boğa kadınını mutlu etmek ve ilgisini çekmek istiyorsanız öncelikle değerli kıyafetler giymeli, kendinizin değerli ve başarılı olduğunuzu ona göstermelisiniz. Özellikle iş hayatında, maddi ve finansal konularda ciddi şekilde güçlü, başarılı ve zirvede olan erkekleri hayat alanına çekmek isteyeceklerdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat