Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,753
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Boğa burcu erkekleri aşırı stabil, sabit, hareket etmekten kaçınan yapıdadırlar. Boğa burcu erkeklerinin bir ilişkiye girebilmeleri için öncelikle güven duymaları çok önemlidir. Güven ve hareketsizlik bir araya geldiği zaman karşılarındaki insanı zorlayan yapıda olabilirler. Ketum, hiç bir şey anlatmayan yapıda da oldukları için ve karşılarındaki insandan aşırı gelenekçi yaklaşımlar ve aileye düşkünlük de bekledikleri için zaman zaman sıkıntılar yaşarlar. Çünkü stabil ve sabit olduğu için ilişki içerisinde bazı konularda esnemesi oldukça zordur. 


Bir Boğa burcu erkeğinin eder-değer dengesini dengelemesi gerekmektedir. Çünkü karşılarındaki insanın kendisine güven vermesi ve aşırı kendisindeki güvensizlik duygusunu ilişkisine yansıtması problemler yaşanmasına sebebiyet verecektir. 

Boğa erkekleri çocuklarıyla oldukça aktif ve yoğun iletişimdedirler. Çocuklarının eğitimine, öğretimine çok meraklıdır. Çocuklarının yemesi, içmesi, geçinmesi, giyinmesi ve diğer çocuklardan enteresan bir şekilde daha pahalı şeyler giymesi boğa babalarını memnun ve mutlu edecektir. 

Boğa babaları çok erken yaşlarda çocuklarına araba, cep telefonu, pahalı eşyalar alan yapıda olacaktır. Çünkü pahalı ve güzel olan boğa erkekleri için güzel-iyi olan anlamına gelecektir. Boğa burcu erkeklerinin hayatındaki dengeleri oturtması gerekmektedir. Sabitlikten esnekliğe, aşırı bağımlılık ve geleneksellikten modernliğe doğru gitmesi gerekmektedir. 

Boğa burcu erkeklerinin sabit yaklaşımları, ilişkideki güvensizlikleri hayatlarını zor bir hale getirir. Bir ilişkiye başlamak için öncelikle karşılarındakini anlamayı denemek, kendileri bir şeyler paylaştıktan sonra karşı tarafı dinlemek ilişkilerinde huzurlu, mutlu ve güvenli devam etmelerini sağlayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat