Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,256
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burçları, Ekim ayı boyunca çalışma hayatınız ve sağlığınız ile ilgili konular ön planda olacak. Yeteneklerinizi rahatlıkla ön plana koyabileceğiniz bu süreçte, aradığınız desteği kolaylıkla bulabileceksiniz.

Boğa burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde ilişkileriniz ile ilgili konular, geçmişte yaşadığınız aşklar gündeme gelebilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerden haber alabilir, onlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. 

Boğa burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Boğa burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Bu dönemde çalışma hayatınızda eksik kalmış işlerinize öncelik verebilir, daha öncesinde tamamlayamadığınız işleri tamamlayabilirsiniz.

Bu süreçte aynı zamanda elektronik aletlerde arızalar, iletişimde aksaklıklar daha sık gündeme gelecektir. Bu nedenle önemli kararlarınızı retro bitiminde almanız önerilir. Bu dönemde yaşadığınız olayları daha farklı bir bakış açısı ile gözlemleyebilir, farklı açılardan yaklaşabilirsiniz.

Ekim 2014'te Boğa burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma dönemi ile kendi içinize dönebilir, bilinçaltınızdaki korkularınız ve kaygılarınız ile yüzleşebilirsiniz. 

Bu dönemde rüyalarınız önemli mesajlar verebilir, geçmişte sizden gizlenmiş bazı bilgiler açığa çıkabilir ve sürpriz haberler ile karşılaşabilirsiniz.

İlişkilerinizi ve iş hayatınızı çok farklı açılardan gözlemleyeceğiniz bu süreçte ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. 

Enerjinizin ve duygularınızın yoğun olacağı bu dönemde, sportif faaliyetlere yönelebilir, doğada daha çok zaman geçirebilirsiniz. 

Bu dönemde sağlığınız ile ilgili konulara dikkat etmeniz önem kazanacaktır.

Ekim 2014'te Boğa burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat