Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,139
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 


2014 Aralık ayının ilk yarısında başkalarından gelen gelirleriniz ve maddi paylaşımlar ön planda olacaktır. Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, gizemini koruyan gerçekleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Ay sonuna kadar, kontrolünüz dışında gerçekleşen ani gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte iş ve kariyer hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Enerjinizi ve eforunuzu, geleceğe yönelik hedefleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ön planda olacaktır. Beklediğiniz ödemeler gündeme gelebilir. Değerlerinizi korumak, güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Sürpriz haberle karşılaşabilir, bilmediğiniz yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Olaylara ve kişilere objektif yaklaşmanız önem kazanacaktır. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Ağustos ayından itibaren evinizle ilgili konularda rahatlatıcı etkiler sunan Jüpiter, daha önce kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşmanıza yardım edecektir. Özellikle ev almayı veya ev değiştirmeyi düşünen Boğalar ihtiyaç duydukları desteği bulabilirler. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Yolculuklar ve seyahatler gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminizle ilgili konulara ağırlık verebilir, okumaktan ve araştırmaktan daha fazla keyif alabilirsiniz. Uzak mesafede yaşayan biriyle yeni bir aşk gündeme gelebilir. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; yeteneklerinizi geliştirmek üzere önemli adımlar atabilirsiniz. Özellikle iş hayatınız için gerekli olan eğitimler gündeme gelebilir. Yeni bir kursa başlamak açısından uygun bir süreçtesiniz. Karşılaştığınız fırsatları ve yeni başlangıçları iyi değerlendirmelisiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Maddi konularda ve başkalarından gelen gelirlerinizde bazı zorluklarla karşılaşabileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönem gelirlerinizde kısıtlanmalar gündeme gelebilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabileceğiniz için, girişeceğiniz yatırımları iyi düşünmelisiniz. Harcamalarınıza ve ödemelerinize ekstra dikkat etmeniz önem kazanacaktır. Korkularınız yükselebilir, bilinmeyen konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi ruhsal çalışmalar ve manevi konular bu süreci daha rahat geçirmenize yardım edecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat