Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,576
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu ay kariyer, iş alanlarınız, ev ve yuva konuları açısından yoğun olacaksınız. Bu ay ev ve aile alanlarınız öne çıkıyor. Ev alımı, evle ilgili değişiklikler, aile hayatınızla ilgili çözmeniz gereken durumlar ay boyunca ilgi odağınız olabilir. 

Bu ay 14 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni ay sizi ev ve yuva konuları ile ebeveynlerinizle alakalı konulara odaklayabilir. Aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öte yandan 15 Ağustos, 21 Ağustos ve 22 Ağustos tarihlerinde ev değişimlerinden uzak durmaya çalışın, bu dönemleri aynı zamanda kariyerinizle ilgili önemli kararlar almadan geçirmeye bakın.

Bu ay aşk adına mantık ve akılcı kararlar öne çıkıyor. Duygusal  alanlarda fevri ve ani kararlara da açık olabilirsiniz. Aileniz veya sevdiklerinizle ile partneriniz arasında zorlu kararlar vermek söz konusu olabilir. Koşullar sizin dışında değişimleri öne çıkarırken, duygusal olarak ayaklarınız yere basacak ve akılcı çözümlere yönelme eğiliminde olacaksınız. 

Maddi konularda 13 Ağustos civarına dikkat etmekte fayda var. Bu tarihte ele aldıklarınızı net görmeniz daha zor olacak ki uzun vadeli planları uygulamak veya önemli projeleri hayata geçirmek adına bu süreç uygun değil. İş alanlarında 13 - 16 Ağustos arasında durumları her yönü ile değerlendirmek veya ele almaya gayret etmek son derece önemli ki bu tarihlerin hassas olacağını unutmayın.

Ay ortasından itibaren, hormonal dengelerinize, üreme organları kaynaklı sorunlara, kalp ve damar sağlığınıza özen göstermelisiniz. Eğer tansiyon sorununuz varsa bu ay tedbirli olun. 

Sevgili Boğa burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat