Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,073
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, Merkür hafta boyunca durağan seyredecek ki gezegenin 3 haftalık gerileme sürecinde belki de en zorlayıcı dönemi bu aralık olacak. 


Bu hafta pazartesi ve salı günleri Merkür negatif yönlerini öne çıkarırken, özellikle çarşamba sizin adınıza dikkatli olmanız gereken bir gün diyebilirim. Merkür'ün kariyer alanınızda rötara geçtiği son üç hafta içinde bu hafta iş konularında daha hassas olacaksınız. İşinizle ilgili yeni bir anlaşma veya teknolojik bir bağlantı yapmak adına bu hafta acele kararlar almayın. Ayrıca üstlerinizle olan ilişkilerinize, diyaloglarınıza hafta boyunca özen göstermeniz, şartları zorlamamanız önemli olacak. Ani ve tepkisel kararlar almamaya özen gösterin. Bu süreçte başlattığınız işler, sonradan pişmanlıklar yaşamanıza veya konuları tekrar ele almanızı gerektirebilir. 

Hafta boyunca, yeni bir iş görüşmesi yapmak, yeni bir işe başlamakta yine destekli değil. Sosyal alanlarınızın ve aşk hayatınızın hareketli olacağı hafta boyunca Merkür rötarının yanlış anlamalara daha açık etkiler vermesiyle, iletişime dikkat etmeniz gerekmekte. Diyalogları çok rahat tartışmaya çevirebileceğiniz için, partnerinizle ilişkinize ve arkadaşlarınızla konuşmalarınıza özen göstermelisiniz. Haftayı daha çok rutin konularla geçirmeye gayret edin. 

Cumartesi düzelecek olan Merkür etkileri sizi de rahatlatacak. Bu hafta almanız gereken kararları, adımları bekleterek, önümüzdeki hafta harekete geçmeniz en doğrusu olacaktır. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat