Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

641
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

9 Ocak'ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor ve düz hareketine başlıyor. Finansal konularda birtakım yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Ortaklaşa yaptığınız işlerden daha fazla gelir elde etmek adına birtakım girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi kartı gibi borçları kapatmak adına olumlu etkiler altındasınız. Bununla birlikte almayı planladığınız eşyalar varsa, bunları almak için önünüze fırsat çıkabilir, yeni kaynaklara sahip olabilirsiniz.  

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Fikirlerinizi insanlarla daha rahat paylaşacak, daha fazla kişiye ulaşmak isteyeceksiniz. Bunun için iyi etkiler de var. Kendinizi de çok rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. Sosyal medya, basın gibi alanlarda daha aktif olabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda ticaret ve reklamcılık gibi alanlarda şansınız yüksek. 

Bu tarihlerde Balık burcundaki Venüs, Neptün ile kavuşum yapıyor. Özellikle ilişkiler ile ilgili konularda, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım insanları artık hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu değilse bile, sizi gelecek hedeflerinize taşıyabilecek yeni insanların olacağı sosyal çevrelere girebilirsiniz. Kimi Boğa burçları ise sosyal çevre ve arkadaşları arasında tanışacağı biri ile çok güzel bir birlikteliğe başlayabilir. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat