Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 8 - 14 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

8,407
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 8 - 14 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta Oğlak burcunda Güneş, Venüs ve Plüton kavuşumu mevcut. Bu da sizi çok güçlü ve tutkulu hale getiriyor. Özellikle ilişkilerle ilgili bazı takıntılar gündeme gelebilir. Geçmiş meseleler tekrar açılabilir veya bir insana ilginizi açmak adına kendinizi cesur hissedebilirsiniz. Yaşam enerjiniz yüksek, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim ve öğretim alanında da başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. 

Haftaya, Mars ve Jüpiter tekrar Akrep burcunda bir kavuşum halindeyken başlıyoruz. Bu da ikili ilişkiler ve ortaklıklarda bazen problemlere yol açabilir. Kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Öte yandan bir ilişkiye bir ortaklığa başlamak adına kendinizi güçlü, motive ve iyimser hissediyorsunuz. 

Perşembe günü Merkür'ün burç değiştirerek Oğlak burcuna geçtiğini görüyoruz. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi somutlaştırarak ciddi bir şekilde hareket ettiğiniz takdirde başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Tekrar sosyal medyada aktif olacağınız, eğitim programına kaydolabileceğiniz, seyahatlerin gündeme gelebileceği vurgulanıyor. Bu dönemde aşina olmadığınız, bilmediğiniz konuları öğrenebilir, bu pratik bilgilerle hayatınıza yön verebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat