Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,212
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, Bu hafta Merkür'ün rötar pozisyonun son bölümüne geçiyoruz. 


Hafta boyunca teknolojik konular, maddi alanlar, parasal işleriniz, iletişim ve kendinizi ifade etmekte dikkatli olmalı ve mümkünse önemli iş ve başlangıçları bu hafta daha çok rölantide tutarak, önemli adımlar atmamalısınız. 

Merkür rötarı sizi en yoğun maddi alanlarda etkiledi ki rötarın bitiş sürecinde parasal iş ve konularda dikkatli olmanız yerinde olur. Aşk hayatınız açısından haftaya baktığımda partneriniz veya eşinizle arkadaşlarınız veya çevrenizle ilgili konularda sorunlar, sürtüşmeler yaşama potansiyeliniz var. Özellikle salı akşam saatleri ile çarşamba günü boyunca ilişkilerinizle ilgili hassasiyetleriniz artarken, hafta boyunca karşı tarafın sizi anlamadığını, ilişkide bir çok durumu tek taraflı yaşadığınızı düşünebilir ve hassasiyet geliştirebilirsiniz. 

Bu hafta ilişkilerde akılcı ve objektif olmanız doğru olur. Çarşamba ile cuma akşamına kadar olan dönemde kendinizi rahatsız ve depresif hissetmeniz olası. İnisiyatif kullanmak, iş veya özel hayatınızda organize etmeniz gereken durumları bu aralıkta yönetmekte zorlanabilirsiniz. 

Cumartesiden itibaren burcunuza geçen Ay ile rahatlarken, bu haftanın sizin için daha çok hafta sonuyla birlikte rahatlama getireceğini de bilin. Maddi alanlarda hafta boyunca önemli adımlar atmak için destekli etkiler bulunmuyor. Parasal konularda risk almamanız gereken bir hafta söz konusu. Özellikle bankacılık işlerinizle ilgili adımları mümkünse bekletin veya en azından finansal işlerinizi özellikle cuma gününe denk getirmeyin. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat