Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,481
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Satürn Yay burcundaki yolculuğunu üzün süredir devam ettiriyor ve mali konularda başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda engeller yaratıyor. Mars geçtiğimiz hafta pazar günü aynı alana yerleşti ve daha atak, daha cüretkar davranmanıza yardımcı olmaya başladı. Bu haftadan itibaren parayla ilişkiniz bir miktar değişecek, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

Ancak harcamalarınız da bir o kadar artacağı için biraz temkinli olmanızda var. Çarşamba günü Jüpiter - Plüton arasında oluşacak açı hem aşk hem de para alanınızı etkiyecek. Aşk alanınızda gerçekleşen Jüpiter gerilemesi bazı şansızlıkları birlikte getirecek. Ancak şansızlıkların açacağı kapılar sizi tam da şansa ulaştıracak. Partnerinizle birlikte seyahat edebilirsiniz, yeni bir eğitim alanına yola çıkabilirsiniz ya da ikiniz birlikte kent dışına bambaşka bir yere taşınmaya karar verebilirsiniz. 

Eğer bir partneriniz yoksa bu ilişkiyi çocuklarınızdan biriyle kurabilirsiniz. Cumartesi günü Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni aşkla, yeni arkadaşlar, yeni dostlar katılacak hayatınıza. Ancak zorluklar ve sorunlar Güneş tutulmasındaki yeniliğe sizi teşvik edecek. Yani problemlerin çözümü için yeni arkadaşlar alacaksınız hayatınıza, birlikte geleceğe yürüyeceksiniz. 
 
Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat