Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 7 - 13 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

2,413
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 7 - 13 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar... Güneş tutulması pazar günü dostunuz Başak burcunda gerçekleşecek. Bu anlamda haftanın en şanslı burçlarından biri olacaksınız. Aşk alanınızda gerçekleşecek bu Güneş tutulması sayesinde ruh eşiniz ile karşılaşabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması yalnız olan Boğaların ruh eşlerini bulmalarına, ilişkisi olan Boğaların ise ilişkilerini bir üst seviyeye taşımasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte evliyseniz bebek sahibi olmak da bu dönemin fırsatlarından birisi. 

Bu dönemde yaratıcı projeler ile ilgili çalışıyorsanız, o projelerden birinin yurtdışında alıcı bulması söz konusu olabilir. Güneş tutulmaları çok kıymetli. Bu yılın son Güneş tutulmasını yaşayacağınız için bu dönemi iyi değerlendirmekte fayda var. 

İş hayatınıza bakacak olursak, yeni yapılacak iş sözleşmelerini bu hafta imzalamaktan kaçınmanız gerekiyor. Önümüzdeki hafta da aynı şekilde dikkatli olmalısınız. Önümüzdeki hafta iş yaşamında olumlu sonuçlar almak için 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat