Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,649
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, 


Perşembe gününden itibaren Merkür'ün dostunuz Oğlak burcuna geçişi ile beraber eğitiminiz devam ediyorsa, halen öğrenciyseniz son derece başarılı olacaksınız. Bir kariyeriniz varsa yahut çalışma hayatındaysanız seyahatleri önemsemeniz gerekiyor. Yurtdışı seyahatler söz konusu olabilir ve bunlar size uğur ve şans getirebilir. 

Cuma günü Yay burcunca bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayın etkisi 5 gün önceden başlıyor. Pazartesi gününden itibaren yeni ayın etkisi ile ek gelirler kazanmaya başlayabileceksiniz. Miras, nafaka, telif, ikramiye ya da sponsorluk ile ilgili aklınızda ne varsa bunu pazartesiden itibaren gündeme getirebilirsiniz. Ancak Jüpiter ile yeni ay arasında bu hafta sert bir açı var. Şans bu dönemde pek yanınızda olmayacak; özellikle çocuklarınızla ya da yaratıcı projeleriniz ile ilgili beklentileriniz ne yazık ki yeni ay nedeniyle gerçekleşmeyebilir. Bu anlamda bu beklentileri hafta boyunca bir kenara bırakmanızı tavsiye ediyorum. Tamamen yeni ayın etki alanına, gelirlerinizi çoğaltmaya kanalize olmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat