Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

827
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlarınızla yaptığınız aktivitelerde rahatsız olduğunuz birtakım konular varsa, bunları çözmek adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda sizi yaralayan veya sizi rahatsız eden birtakım konular varsa bunlar gündeme gelecektir. Bunları dönüştürüp şifalandırdığınız takdirde daha rahat edeceksiniz. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Gelecek ile ilgili planlarınız, arkadaşlarınızla diyaloglarınızda veya kariyerinizin getirilerini toplamak adına artık son dönemlerdesiniz. Diplomatik görüşmeler yapabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi kullanarak sonuca gidebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Özellikle ilişkilerle ilgili yeni konular gündeme gelecektir. İlişkilerle ilgili korkularınız varsa, bunları aşabilirsiniz. Geri planda birtakım konular dönüyorsa, bunların farkına varacaksınız. Merkür de Koç burcuna giriyor. Gıyabınızda dönen olayların farkına varacaksınız. Bu dönemde bazı konuların ön hazırlığını yapabilirsiniz. Dolayısıyla geri plana çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz ileriki günlerde harekete geçebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat