Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,352
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,
 
Bu hafta iş konularınız, kariyer hayatınız ön plana çıkarken sosyalleşmek, gezip tozmak, yeni insanlarla kaynaşmak açısından da değerlendirebileceğiniz güzel etkiler söz konusu. Geçen hafta başlayan ve Yay burcunda gerileyen Satürn'ün bu hareketi sizin ortak kazançlar hanenizde yer alıyor. Eşinizin maddi durumu veya ortak iş yaptığınız kimselerle olan diyaloğunuza dikkat etmeli, yapacağınız anlaşmalarda her şeyi iki kere kontrol ederek imza atmalısınız. Tüm bunlara ek olarak Satürn?ün Yay burcundaki geri hareketi aynı zamanda alamayacağınızı düşündüğünüz bir paranın gelmesi ihtimalini de artırıyor.
 
Bu hafta özellikle kendi kendinizin düşmanı olmamaya dikkat etmelisiniz sevgili Boğalar. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçiş yapmasıyla beraber ikili ilişkiler adına biraz zorlayıcı etkiler altına girmeniz olası olabilir. Yanlış ve hızlı kararlar alabilirsiniz; düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirmek yararınıza olacaktır. Sabit fikirliliğiyle tanınan Boğa burcu insanları için bu pek de kolay bir şey değil belki fakat bu konuda esnek olmaya özen göstermelisiniz. Ancak zaten 7 Nisan'daki yeni ay sizi bu konuda destekleyecek, farkında olmadığınız, belki içinize attığınız birtakım sorunların yüzeye çıkmasıyla birlikte bunları aşmanız için gerekli olan motivasyonu da sizlere sağlayacak. Yeni ay enerjisini daha çok manevi çalışmalar yapmak için kullanabilirsiniz. Dua etmek, yoga, meditasyon ve terapiler sağlığınız için sizi olumlu yönde destekleyecektir.
 
Güzel bir hafta olması dileğimle. Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat