Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,352
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, pazartesi günü sabah saatlerinde gerçekleşen Dolunay eş, ikili ilişkileriniz ve evlilik konularında kararlarınızı hayata geçirmenize olanak sağlayacak. Duygusal alanlarda karışık bir hafta geçirebilirsiniz. İş konularında ise ortaklı işler ve proje çalışmaları açısından gelişmekte olan durumlar varsa bunlar nihai karara varabilir. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Bu hafta sağlığınız açısından şeker veya tansiyon eğiliminiz varsa tedbirli olmanız doğru olur. Haftalık etkiler içinde çarşamba ve perşembe günleri hızlı gelişen durumlar sizi yorabilir. Koşullar sizin adınıza hafta ortasında daha kaygan bir zeminde olabileceğinize işaret ediyor. 

Perşembe günü maddi konularda önemli kararlar almayın ve dikkatli olun. 

Cuma günü Venüs'ün burç değiştirerek iletişim alanlarınızı renklendirmesi ile hafta başından beri devam eden duygusal gerginlikler yerini daha sakin bir ruh haline bırakabilir. Venüs 3 haftalık süreçte sizi duygusal konular ve maddi alanlarda cesur adımlar atmaya sevk edecek. Bu nokta da duygularınızla değil aklınızla hareket etmek de önemli olacak. 

Cumartesi günü bu haftanın en sert enerjilerine sahip günü diyebilirim. Ay ile Plüton kavuşumu ve yine Ay'ın Uranüs ile karesi sizi daha sert tepkiler vermeye itebilir. Yolculuklar açısından cumartesi günü uygun değil, eğer seyahat halinde olursanız da tedbirli olmakta fayda olacak. Cumartesi günü unutkanlıklar açısından riskli bir gün. Özellikle dışardayken eşyalarınıza sahip çıkın. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat