Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,505
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar, 


Mars'ın Terazi burcundan geçişi ile hem Uranüs hem Plüton tetikleniyor bu hafta ve bu maalesef olumsuz bir tetiklenme. İş arkadaşlarınızdan birinin yurtdışına ya da kent dışına gidişi iş yaşamınızı zorlayacak ya da tam tersi, işinizi yurtdışı ya da kent dışına taşımak isterken bunu başarmakta zorlanacaksınız veya engellerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle sorunlar bir miktar artacak ve sorun çözme yeteneğiniz bir miktar azalacak. Bu ters orantı nedeniyle kendinizi her zamankinden gergin hissedeceksiniz. Ancak hafta sonunda Güneş doğuyor olacak. Hafta sonuna kadar sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. 

Bu hafta arkadaşlık alanınızda ekstra bir problem var. Ödemeler veya para alışverişleri arkadaşlarınız arasından biri ile aranızı bozabilir ya da hayal kırıklığı oluşturabilir. Buna dikkat etmek gerekiyor. Hatırlarsanız son dönemde dostlarınızla aranızdaki para ilişkisine son vermeniz ya da bu haftaları bu tür ilişkilerden uzak geçirmenizi tavsiye etmiştim. Cumartesi günü Güneş doğuyor demiştim, çünkü Güneş Akrep burcuna yerleşiyor. Yakınlarınızla ya da evlilik veya ortaklık ilişkileriniz bir anlamda iyileşmeye başlıyor. Eğer evli değilseniz ve bir partneriniz varsa gelecek haftalarda bir evlenme kararı alabilirsiniz. Haftayı aşkla, bolluk ve bereket ile geçirmenizi diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat