Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,321
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta perşembeye kadar Ay geçtiği alanda sizi depresif etkilere, kontrol edemediğiniz değişikliklere yeni durumlara karşı tepkisel kılabilir. Dedikodulara, asılsız haberlere karşı bu hafta uyanık olun. Size anlatılan bilginin gerçeğini öğrenip anlamadan harekete geçmeyin veya başkalarının aktardıklarıyla herhangi bir konuda karar vermemeye çalışın.

Boğa burcu bu hafta

Eğer çalışıyorsanız işyerinizde meslektaşlarınızla ilgili spekülatif haberler canınızı sıkabilir. Her söylenene inanmamanız gereken hassas bir hafta geçirebilirsiniz. 

Perşembeden itibaren Ay'ın burcunuza geçmesiyle dengelenecek olan enerjiler, dikkatinizi de daha çok ilişkilerinize, eşinizle ilgili durumlara veya partnerinizle beraberliğinize çevirecek. Gerek partnerinizle, gerekse arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde durumları kontrol etme dürtünüz artacak ki bu da her türlü ilişkinizde tartışmalara açık etkilere zemin hazırlayabilir.

Bu hafta perşembeden itibaren kariyeriniz ve iş alanlarınız açısından yoğun ve fırsatlara açık etkiler var. Bu süreci kişisel alanlarınız ile iş arasında dengeyi iyi sağlayarak geçirebilirseniz. Bu hafta gelecek fırsatları maddi ve iş alanlarında daha iyi dengeleyebilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Hafta sonu ise iletişimin ve görüşmelerin arttığı tempolu zamanlar söz konusu olacak. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat