Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

2,091
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Pazartesi günü yakınlarınızla ilişkinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Ay ve Mars arasındaki kavuşum açısı maalesef işinizle, yakın akrabalarınız ve danışmanlarınızla; örneğin müşaviriniz ya da avukatınızla gerilimli bir iletişim benimseyeceğinizi anlatıyor. Çok dikkatli olmalısınız. Kalp kırmadan, kalbinizin kırılmasına izin vermeden iletişimi uzlaşma çerçevesi içinde sürdürmelisiniz. 

Cuma günü benzeri riskler aldığınız bir gün olacak. Oğlak burcunda Plüton ile Ay buluştuğunda yakınlarınızdan birinin sağlığı ile ilgili seyahatlerinizde gerçekten büyük bir risk alacaksınız. Çok dikkatli olmasınız. Özellikle yolculuklarda. Eğer medyayla ilgili çalışmalarınız sürüyorsa açıklamalarınız, çalışmalarınız, yaptığınız işler arasında son derece dikkatli olmalısınız. Büüyk riskler altına girmemelisiniz. 

Haftanın güzel haberi Güneş ve Neptün buluşması. Balık burcunda oluşan bu buluşma sayesinde dostlarınızdan birinin yardımıyla büyük bir düşünüzü gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Üstelik haftanın son gününde Kova burcuna yerleşmiş olan Ay ile Uranüs arasındaki muhteşem açı güzel sürprizler yaşamanızı sağlayacak. Otoriteler ile ilgili beklediğiniz haberler varsa hafta sonunda bu haberler size ulaşacak. 

Mutlu, keyifli günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat