Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,208
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, Bu hafta sizin adınıza ilginç gelişmeler söz konusu. Öncelikle çarşambaya kadar olan dönemde maddi alanlar, parasal konular açısından yoğun olacaksınız. Borç alacak konuları öne çıkarken, beklediğiniz bir alacağınızla ilgili ani bir gelişme yaşanabilir. Ortak gelirler, eşiniz veya ailenizden gelebilecek parasal destekler düşündüğünüz bir iş planı için sizi mutlu edebilir.

Perşembe günü gerçekleşecek dolunay, etkisini çarşambadan itibaren hissettirmeye başlayacak. Eğitim, yurtdışı konuları, yabancılarla ilgili çalışmalar, yolculuk planları, hukuki konular adına bir süredir devam eden veya sonuçlandıramadığınız konular aniden yön değiştirebilir ve gelişme gösterebilir. 

Dolunay süreci beklettiğiniz bir eğitim, kişisel gelişim programını hayata geçirmeniz, bu alanda adım atmanız içinde uygun etkiler barındırıyor. 

Dolunay bizi olaylarla yüzleşmeye zorlarken, karanlıkta kalan konuları da aydınlatmaya dönüktür. Bu ayın dolunayı sizi kişisel konularınız açısından farklı bir bakış açısına yönlendirebilir. Bir süredir kendiniz için arzu ettiğiniz ama fırsat bulamadığınız bir konuda, isteklerinizi gerçekleştirmek adına daha hevesli ve cesur olacaksınız. Aşk ve ilişkiler açısından ise yine benzer şekilde arka planda bıraktığınız arzularınızı, taleplerinizi aniden yüzeye çıkarıp karşı tarafa belli etme eğiliminde olacaksınız. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat