Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,500
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta genel olarak olayları akışına bırakmak yerine, şartları zorlamak ve istediklerinizi elde etmek adına daha fazla efor harcamak durumunda kalabilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta

Bu hafta özel ilişkileriniz, duygusal alanlar, sanatsal konular, gündelik uğraşılarınız adına yoğun etkileriniz var. Çalışma alanlarınızda kendinizi ifade etme şekliniz daha sert ve belirgin olabilir. Sorumluluklarınızı önemseyeceksiniz. Durumların üzerine giderek çözüm odaklı olma eğiliminiz öne çıkıyor. Bu hafta ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Burcunuzun yöneticisi Venüs, burç değiştirerek salıdan itibaren 3 haftalık süreçte sizi daha yaratıcı ve estetik kılacak. Öte yandan kişisel alanlarınız, gündelik koşturmanız adına konforunuz ve rahatınız önemli olacak. Bu hafta sizi rahatsız eden yük gibi gelen konulara fazla değinmeden, daha çok zevk aldığınız, severek yaptığınız konular üzerine odaklanmak daha doğru olur. 

Duygusal alanlarda aktif bir hafta olacak. İlişkilerinizle ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi göstermek, ilişkilerinizde partneriniz veya eşinizle alakalı konularda şartları siz belirlemek isteyeceksiniz. Duygusal alanlarda durumları ele alırken, daha esnek ve sakin olmaya çalışarak adım atmaya çalışmalısınız. 

Kariyerinizle ilgili konularda cuma günü temponuz artarken, bu hafta ekip çalışmaları ve ortaklı işlerinizde dikkatli olmakta fayda var. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat