Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,770
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 

Ay tutulması sorunlarla olan ilişkili alanınızda gerçekleşiyor. Bu, tüm haftanızı etkileyecek. Sorunlara yeni bir bakış açısı geliştirecek, var olan sorunlarınızın bir kısmını da çözümleyeceksiniz. Ancak bu süreç size bir miktar ağır gelebilir. Sorunların çözümü için Satürn'den destek alabileceksiniz. Satürn ile Ay tutulması arasındaki olumlu açı sizi olumlu yönde etkiliyor. Kredi almanıza yardım edecek sponsorlar bulabilir, eşinizin kaynaklarından finansal destek alabilirsiniz. 

Sürecin üzerinizde oluşturacağı yorgunluktan doğan sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Geri giden Merkür, sağlığınızla ilgili çok akılcı kararlar alamayacağınızı, kimi zaman dikkatsizlikler yapacağınızı gösteriyor. Ancak bu hafta boyunca sağlığınıza karşı biraz daha hassas olmanızda fayda var. 

Jüpiter aşk alanınızdaki yolculuğuna devam ediyor. Satürn ve Neptün arasındaki olumsuz açı aşk hayatınızda hoşnutsuzluklar ortaya çıkabilir. Her şey yolunda gitse bile kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni diğer gezegenlerden aldığınız olumsuz açı.  Bu süreçte ne olursa olsun aşk hayatınızda yaşayabileceğiniz muhtemel olumsuzluklara karşı pozitif yaklaşmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat