Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,280
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta karşı burcunuza yerleşen yoğun enerjiler ile evlilik, ilişkiler, eş ve partneriniz, iş ortağınızla alakalı konularda hareketli etkiler içinde olabilirsiniz. 

Öncelikle burcunuz yöneticisi Venüs karşı burcunuzda hafta boyunca sizi ikili ilişkilerinize dönük konularda aktif kılacak. Beraberlikleriniz adına cesur adımlar atma, yeni bir ilişkiyle ilgili harekete geçme, halen devam eden beraberliğinizde daha ciddi bir ilişkiye geçmekle ilgili konuyu gündeme getirme gibi önemli gelişmeler haftalık gündeminizi meşgul edebilir. 

Bu hafta ilişkileriniz adına kıskançlıklar, yersiz kuruntularla kendinizi ve karşı tarafı yormamak ve meseleleri daha gerçekçi bir şekilde ele almak dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir nokta olacak. 
Maddi alanlarda bir süredir devam eden tıkanıklıklar veya ani sorunlar bu hafta yerini daha akıcı etkilere bırakırken, yürümeyen konuları çözme ve ilerleme etkilerinizde sizi destekliyor. 

Çarşamba ve perşembe günleri seyahat ve yolculuklar alanınızı ziyaret edecek olan ay, ani seyahat kararları ve daha önceden organize etmediğiniz yolculuk planlarına geçmenize olanak sağlayabilir. Cuma günü ise kariyer ve iş planlarınızı revize etmek, yarım kalmış işlerinizi tekrar düzenleyerek planlamak adına enerjiler destekleyici. Hafta sonu sosyal alanlar öne çıkarken, durağan olma istediğiniz sizi daha çok kişisel konularınıza yöneltebilir.
 
Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat