Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok fazla vakit geçiriyor olabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayaller kuruyor, planlar yapıyor olabilirsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini bu dönemde alabileceksiniz. Arkadaşlar arasında ilişkiler gündeme gelebilir; aşk, ilişkiler, flört gibi konularda aşırı iyimser olabilirsiniz. Olaylara akışına bırakabilir, karşı taraf odaklı olabilirsiniz. 

Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirirken bir taraftan da para kazanmak, finansal alanda harekete geçmek adına dürtüler hissedeceksiniz ve bu iki enerji birbiri ile çatışıyor olacak. Ne çok fazla akışına bırakacak ne de çok fazla girişken olacaksınız. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Bu gerginliği çözmek için kariyeriniz, hedefleriniz yolunda adımlar atarsanız başarılı olacaksınız. Bu nedenle böyle bir sorun hissettiğiniz andan itibaren olayı büyütmemek ve o sorunu çözmek adına hemen o anda adım atmak daha doğru olacaktır. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; destekler ve yardımlar göreceksiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bazı stresli anlar yaşayabilir, bazı ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Hayattan keyif almak adına neler yapmanız gerekiyorsa, bunlarla ilgili güzel farkındalıklar kazanacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat