Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,327
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, ayın burcunuza geçeceği salı gününden itibaren kendinizi daha rahat hissedeceğiniz etkiler söz konusu. İç güdüsel olarak ele aldığınız konularda daha net olacak, bir yandan da komplike olandan uzaklaşarak, basit ve net durumlara yöneleceksiniz. Sizin adınıza salı ve çarşamba günleri işlerinizde daha akıcı etkiler söz konusu. Ay'ın burcunuzda bulunacağı bu iki gün daha çok sonuçları kalıcı olacak işlere yönelmeye gayret edin. Ayrıca bu süreçte iştahınızı kontrol etmekte zorlanacağınız için çarşambaya kadar beslenmenizde dikkatli olmanız doğru olur. 


Burcunuzun yöneticisi Venüs bu hafta çarşamba gününden itibaren burç değiştirerek sosyal alanlarınız, kazançlarınız ve hedeflerinizi temsil eden alana geçiyor. Sosyal konularda önemli gelişmeler yaşayacağınız kısa vadeli dönemde organizasyonlar, arkadaş ilişkileriniz öne çıkacak. Hedefleriniz ve planlarınız adına fırsatlar yakalayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günü parasal konularınız öne çıkıyor. Cuma günü maddi alanlarda sorumluluklarınız artarken, bir yakınınızdan maddi destek talebi olabilir. 

Haftanın son iş günü iş ve kariyer açısından parladığınız ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz etkiler var. Özellikle 15:45 ile 17.00 arasında toplantı ve tanıtım gibi konularda daha becerikli olacaksınız. Venüs'ün Balık burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda sosyal çevreniz vasıtasıyla hareketlenme yaşayabilirsiniz. Venüs'ün etkileri sizi ilişkilerinizde durumları görmek istediğiniz gibi algılamaya, gerçeklerden uzaklaşmaya ve platonik ilişkilere yönlendirebilir. Var olan ilişkinizde romantik etkilerin artacağı bir sürece giriyorsunuz. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat