Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,179
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftanın ilk günleri Ay Yay burcunda başlıyor hareketine ve sizin ortaklaşa işler konunuza dikkat çekiyor. Eşinizle veya partnerinizle yaptığınız birtakım işler gündeme geliyor. Konuşacağınız konular maddi değerler, miras, kredi ve borçlar olacaktır bu birkaç haftalık süreçte. 

Haftanın ilerleyen günlerinde hayata olan perspektifiniz değişiyor ve uzak ülkelere olan ilginiz ve merakınız kabarıyor. 

Ayın 28'inde, Cuma günü iletişim gezegeni Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. Kendinizle ilgili düzeltmeniz gereken birtakım yönleriniz olabilir. Fikirsel olarak veya zihninizde sizi meşgul eden bir şeyleri tekrar düşünüp üzerinden geçebilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizle aranızdaki ufak tefek iletişim bozukluklarına dikkat ederek bu dönemi atlatmaya çalışmalısınız.

Merkür ayrıca sizin para hanenizi ve aşk  konularınızı ilgilendirdiğinden bu temalarda da iki kere kontrol edilerek hareket edilmesi gerekmekte. 

Bu hafta genel anlamda kariyer ve iş konularınız öne çıkıyor olacak. İş anlamında ilerlemenize devam edeceksiniz. Ufak tefek problemler illa ki olacaktır ama siz tuttuğunu bırakmayan yapınızla bunların kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz. 

Bu dönemde biraz daha hassas olmanız gereken kısım aşk hayatınız. Aşk hayatınızda sorunlar çok bitiyor gibi görünmüyor. Bu dönemde yapıcı davranmaya, inatçı olmamaya özen gösterirseniz sevgili Boğalar, her şey çok daha rahat ilerleyecek. Sevginin açamayacağı hiçbir kapı olmadığını kendinize tekrar hatırlatın, yeter.

Güzel bir hafta olsun. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat