Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,078
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Maddi yükümlülükleriniz artıyor ve eşinizin aldığı sorumluluklar da sizleri etkileyecek. Merkür'ün düz harekete geçmesiyle beraber daha rahat ilerleme sağlayabileceksiniz. Yanlış anlaşılmaların daha aza indiği , daha uyumlu biri haline gelebileceksiniz ilişkilerinizde. Bu dönemde kayıp bir eşyanızı bulabilir ve buna sevinebilirsiniz. Yalnız ameliyatlar ve hastalıklar da gündeminizde olacak. 

Hafta ortasında çarşamba günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor, El becerileriniz artarken, sanatsal konulardan para kazanmak isteyebilirsiniz. Estetik, dekorasyon, giyim gibi konulara ilginiz artabilir. Genç ve yetenekli kişilerden destek görebilirsiniz. 

Bu hafta gerçekleşecek Ay - Plüton kavuşumu sizin 9. evinize denk düşüyor. Bu kavuşum duygularınızda yıpranarak, krizler yaşayarak dönüşüm yaşayacağınızı, özellikle hayata bakışınızın değişime uğrayacağını anlatıyor sizlere. 

Hafta sonu Ay Kova burcunda olacak fakat yönetici gezegeniniz Venüs Mars ilea karşıt durumda olacağından sosyalleşmek yerine yine iş düşüneceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda parasal konulardan doğan bir zıtlık oluşabilir. Siz biriktirmek isterken, o harcama yapmak istiyor olabilir.
  
Hoşçakalın ve sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat