Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,690
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar, 


Bu hafta iki önemli gökyüzü hareketi var. İkizler burcunda perşembe günü bir hayli sert bir dolunay gerçekleşiyor. İkincisi aynı gün olacak. Satürn ile Neptün arasında bir kare açı oluşuyor. 

Kare açılardan çok hoşlanmıyoruz çünkü problem yaratıyorlar ama aynı zamanda başarıyı da getiriyorlar. Hayata tutunma gücümüzü artıran bir dönemdeyiz. Ancak önce sorunlar yaşayacak, sonra onlara çözümler bulacağız. Koç burcunun bu haftaki imtihanı para ile ilgili olacak. Gelirlerinizden bir tanesine veda etmek zorunda kalabilirsiniz veya daha düşük bir gelirle çalışmanız gerekebilir. Ancak buna razı olacaksınız çünkü bu dönemki giderleriniz bir hayli fazla. Sizin yapmanız gereken razı olduğunuz bu şeyleri çoğaltmak, geliştirmek ve üretmeye devam etmek.

Perşembe günü oluşacak dolunay ve Satürn - Neptün arasındaki kare açının etkileri tüm hafta boyunca devam edecek.

Bu hafta para alanınızdaki soruna bir de bazı hayal kırıklıkları eklenebilir. Çünkü arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan ya da yöneticilerinizden bekledikleriniz bu hafta gerçekleşmeyebilir. 

Yardım alamayabilir, destek bulamayabilirsiniz ancak bu hafta beklediğiniz destek Mars'tan gelecek. Mars, iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi kuvvetlendirmek üzere iş alanınızda. Hem sağlığınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Hem de iş arkadaşlarınızdan aldığınız yardım ile yapmak istediklerinizi başarabileceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat