Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,605
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar,

Bu hafta aşk alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Pazartesi günü olacak bu dolunayın etkisini cumaya dek hissediyor olacaksınız. Aşk yaşamınızla ilgili önemli bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Süre gelen bir ilişkiniz varsa ve bundan hoşnut değilseniz bu ilişkiye nokta koyabilirsiniz. Uzun süredir birlikte olmak istediğiniz biri var ve açılamıyorsanız bu hafta ona duygularınızdan bahsedebilirsiniz. 

Yöneticiniz Venüs kariyer alanınızda dolaşıyor olacak. Kariyerinizle ilgili planladığınız her şeyi bu hafta yavaş yavaş gündeme getirebilirsiniz ve gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz. Çünkü aynı alanda Merkür'ün etkisini de gözlemleyeceksiniz. Kariyerinizle ilgili sözleşme ve anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Sözler verebilir, başkalarının size karşı olan sözleri yerine getirmesiyle sevinç duyabilirsiniz. 

Bu hafta dikkatli olmanız gereken tek konu, seyahatler ve yakınlarınızın sağlığı. Seyahatler köklü değişikliklere neden olacak. Seyahat planlarınızı tamamen değiştirmeniz gerekebilecek. Yakınlarınızın sağlığı nedeniyle seyahatlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz ya da rota değişikliği yapabilirsiniz. Bu hafta dışsal faktörler ne yazık ki elinizde olmayan ertelemelere de neden olacak. Bunlara karşı esnek olmayı başarırsanız kişisel gelişiminizle ilgili çok önemli bir adım atmış olacaksınız

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat