Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,124
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta ortası çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizi de yakından ilgilendiriyor. Önünüzdeki yaklaşık 10 günlük süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamakta. Diğer yandan özellikle mesleki konularda bir süredir beklettiğiniz, üzerinde düşündüğünüz projeler veya işler varsa, Yeni Ay sizi harekete geçirerek yeni adımlar atmanıza olanak sağlayacak. Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin. 

Boğa burcu bu hafta

Yeni Ay enerjisi duygusal alanlarınızda sizi yeni beraberliklere yönlendirebilir. Aşk hayatınız adına bakış açınızda daha gerçekçi olmanız gereken enerjiler vurgulu. Durumları görmek istediğiniz gibi değil, objektif şekilde değerlendirmeye gayret edin. 

Bu hafta cumadan itibaren ikili ilişkiler ve ortaklı alanlarınıza geçecek olan Ay, hafta sonu boyunca sizi beraberliklerinizde kıskançlık sorunları, yanlış anlaşılmalara daha yakın tutacak dikkatli olun. Diğer yandan sezgileriniz yükseliyor. Size belli edilmeden yürütülen bir durum veya olayın aniden farkına varabilirsiniz. 

Hafta boyunca etkin olacak Mars - Neptün karesi durumları gerçekçi değerlendirmenizin önemli olduğunu, duygusal tepkilerinizi iyi ayarlamanız gerektiğini de vurgulamakta. Bu etki özellikle hafta sonu daha baskın olacak. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat