Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,112
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Çok önemli bir haftaya başlıyoruz. Bu hafta 23 Mart 2016 Çarşamba günü önemli bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bütün bir haftayı da etkileyecek ama sizin için daha önemlisi yakınlarınızın sağlık problemi. 22 Mart 2016 Salı günü Merkür Koç burcuna geçtiğinde, yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgili kesin ve çok net bir çözüm de ortaya çıkmaya başlayacak. Onlar kendini daha canlı, daha keyifli hissettikçe, siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ancak her koşulda yurtdışı seyahatlerinizi ertelemeniz gerekebilir, varsa taşınma planınızı askıya almanız söz konusu olabilir. 

Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması bu kez sizin sağlığınıza dikkat çekecek. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenirken kendi sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor. İş yaşamınız ile ilgili hoşnutsuzluklarınız varsa, iş yaşamına mola veya son vermek isteyebilir ya da iş değişikliği planlayabilirsiniz. Varsa sağlık problemlerinizi bu dönemde kökten çözmek isteyebilirsiniz. Ameliyatlar gerekiyorsa, bu hafta ameliyat olmak için doğru bir haftadasınız. Tam olarak sağlığınıza kavuşacaksınız. Ya da kredi, telif, ikramiye gibi alacaklarınız önemli ise başvurularınızı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz ya da olumlu cevap alabilirsiniz. Ancak iş hayatınız ile ilgili pürüzleri de bir yandan ortadan kaldırmak zorundasınız. 

Dengeleri çok iyi korumanız gereken bir haftadasınız sevgili Boğalar. 
Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat