Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 19 - 25 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,066
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 19 - 25 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

19 Şubat Pazartesi günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Beraberinde Merkür, Venüs ve Neptün de Balık burcunda. Balık burcunda bir gezegen birikmesi var. Balık burcundaki bu stelyum, Balık burcu vurgusu sizi sosyal çevre ve arkadaşlar alanında etkileyecektir. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda problemler varsa, bunları düzelteceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. 


Bu dönemde özellikle gelecekle ilgili çok fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Bunların gerçekliğini kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü hayal kırıklıklarına da açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Bir diğer yandan bu hafta kariyerinizin getirilerini toplayabileceğiniz bir haftadasınız. 


Bu hafta özellikle 21 Şubat Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek Venüs-Neptün kavuşumuna dikkat etmek gerekiyor. Arkadaş çevresinde birtakım insanlarla masalsı ilişkilere başlayabilirsiniz ancak bu ilişkilerde hayalkırıklığı riski de mevcut. Bu dönem aynı zamanda iyi gitmeyen birtakım ilişkilerinizi sonlandırmak adına da güçlü olduğunuz bir zamana işaret ediyor. 


Boğa burcu Ay takvimi

- Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. İç dünyanıza çekilecek ve çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. 

- Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin ve dingin bir enerji ile yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

- Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Parasal ve finansal konularda bazı gelişmeler olabilir. 

- Pazar günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber iletişiminizi çok aktif kullanacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz daha çok gündeme gelecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat