Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

960
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta kariyer ve iş konularında temkinli olmanın önemli olacağı etkiler söz konusu. Kariyer alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay salı günü dikkatinizi daha dağınık kılarken, detayları atlama söz konusu. Bu hafta pazartesi gününden itibaren durağan pozisyonda olacak Merkür, çarşambadan itibaren rötara geçiyor ki etkiler perşembeye kadar daha belirgin olmakla birlikte, hafta boyunca sizi dikkatsiz kılabilir. Öncelikle geçmişten gelen işler, anlaşmalar, konular, projeler adına bu hafta eskiden başlayan işlerinizi yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Fakat yeni kararları hayata geçirmek, herhangi bir konuda önemli bir adım atmak bu hafta desteklenmiyor. Yürüyen işleriniz varsa aniden çıkabilecek aksilikler sizi şaşırtabilir. Bu yüzden koşulların ve şartların değişebileceğini bilerek, her ne yapıyorsanız o konuda tedbirli olmak, kriz yönetimine hazır bulunmak sizin adınıza önemli olacak. 


Kişisel konularınızda bu hafta içgüdüsel davranmak, tepkisel olmak söz konusu. Bu hafta belirsizlik enerjilerinin daha hakim olması nedeniyle aşk ve iş alanlarınızda sakin olmaya gayret edin. Duygularınızın çabuk değişeceği, kararsızlıkların artacağı bir hafta yaşamanız olası. Bu nedenle karar almak veya uygulamak için adım atmak yerine beklemek ve izlemede kalmak daha doğru olacaktır. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat