Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,323
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, haftaya burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile başlıyorsunuz. Yeni ay sizi kişisel konular, şahsi alanlarınız adına adım atmaya yöneltebilir. Ancak yeni ay süreci fiziksel olarak dayanıksız olduğumuz zamanlardır. Bu hafta boyunca kendinizi ve bedeninizi yormayın, sağlığınıza dikkat edin. İlişkiler ve aşk açısından hassas bir döneminiz başlıyor. Bilhassa yükselen Boğa?lar açısından Salı gününden itibaren rötara geçecek olan Merkür, Salı ve Çarşamba daha dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. 

MerküR rötarı ilişkilerinizde partnerinizle iletişim sorunları yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Bu hafta başta olmak üzere beraber olduğunuz kişi ile diyaloglarınıza dikkat edin. Bu hafta kendinizi ifade ederken, bilhassa karşı cinsle olan konuşmalarda hatta yazılı aktardıklarınız açısından iki kere düşünün ve öyle adım atın. 

Bu hafta anlaşmalar ve kontratlar için uygun bir hafta değil, eğitim ve benzeri bir adım içinde beklemek gerekmekte. Acele kararlar alıp harekete geçmeyin. Perşembe günü Ay ve Venüs kavuşumu rahatlamanızı sağlayacaktır. Cuma gününden itibaren maddi alanlarınızı aktive edecek olan güneş, parasal konulara odaklanmanıza neden olacak. Fakat bu hafta gerek ilişkiler, gerekse parasal işleriniz açısından temkinli olmak gerekmekte. Bu konularda düşünmeden hareket etmeyin. 

Cumartesi günü Ayın aslan burcuna geçmesiyle ev toplantıları, arkadaşlarla evde görüşmeler açısından uygun etkiler var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat