Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

962
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya gayet dinamik bir şekilde başlıyorsunuz. Kendinizden eminsiniz, mutlusunuz ve en önemlisi huzurlusunuz. Hobileriniz sizin için önem taşırken çocuklarınız için verici, fedakar ve özverilisiniz. Hafta ortasında Ay, aldığı açılar nedeniyle duygularda yıpranmaya meyilli. Özellikle sizler sağlık konularında hassas olabilir, ufak bir tansiyon tarzı veya baş dönmesi problemleri yaşayabilirsiniz. Eğitim ve öğretim konularıyla ilgili bir habere canınız sıkılabilir. 

Perşembe ve cuma günleri daha canlı ve girişken olabilir, sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak isteyebilir, birlikte katılacağınız organizasyonlar içerisine girebilirsiniz. Fakat sizin ön planda oluşunuz karşı tarafı biraz kıskandırabilir. Ay ve Merkür arasında da aynı gün bir karşıt açı var. Duygularınızla mantığınız çelişiyor Sevgili Boğalar. Bu hususta ikiniz de inatçı ve sabit fikirlisiniz. Bu alana dikkat etmelisiniz diyorum.

Pazar günü Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay sizin ortaklaşa para hanenizde oluşacak. Bu alanda birtakım bitişler yaşamanız olası. Bir ortağınız var ise yollarınızı ayırabilirsiniz veya bu alanda para çıkışları olabilir. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat