Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

928
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, 


Hafta başına iş ve mesleki konularda yoğun bir tempo ile başlıyorsunuz. İş alanlarınızda dengeyi bulmak, iş yüklerinizi ve organizasyonları planlamak, düzene koymak açısından destekleneceksiniz. Genel olarak içsel olarak biraz huzursuz olsanız da işlerinizi düzene koymak ve tamamlamak adına enerjik etkiler içinde olacaksınız. Çarşambaya kadar devam edecek bu etki çarşamba günü Ay'ın açısız ilerlemesi ile özellikle sözleşmeler, ortak projeler, başkaları ile yürüttüğünüz konular açısından dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

Bu hafta yeni başlangıçları çarşamba günü saat sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasına planlamayın. 

Perşembe gününden itibaren eşiniz, partneriniz hatta iş ortağınız varsa onunla ilgili konularda sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirerek, bu alanlarda boş verdiklerinizi mecburen toparlama ve ilgilenme etkileri içinde olacaksınız. Özellikle eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda ilişkiye dönük sorumluluklarınızdan kaçmamalı ve yükümlülüklerinizi yerine getirmelisiniz. 

Bu hafta cuma günü kesinleşecek Venüs - Plüton kavuşumu cuma ve hafta sonu seyahatler ve uzun yolculuk planlarınız varsa dikkatli olmanız gerektiğini vurgulamakta. Eğitim ve hukuki konularda da cumadan itibaren daha özenli olun. 

Duygusal olarak cumadan itibaren ilişkinize yönelik duygusal planlar yapmaktan çok, beraberliğinizi mercek altına almak, bir süredir arzu ettiğiniz değişiklikleri daha net şekilde ortaya dökme isteğiniz artıyor. Bu hafta ortasından sonra bilhassa ilişkilerden yana daha özenli ve dikkatli olmak, harekete geçerken, kırıcı olmadan adımlar atmak, beraberlikleriniz adına hassasiyet göstermeniz gereken önemli bir nokta diyebilirim. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat