Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

2,037
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki muhteşem açı bu haftanın ilk yarısında çok etkili olacak ve medya çalışmaları, eğitim, arkadaşlık, dostluk ve evlilik alanınızı tetikleyecek. Yani partnerinizi ve dostlarınızı bir araya getirip bir hayalinizi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Örneğin hep birlikte seyahate çıkabilirsiniz, birlikte ortak bir medya çalışması ya da proje üretebilir ve bunun yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. İdealiniz ya da hayaliniz neyse, işte bu hafta o gerçekleşecek. Eğer böyle bir idealiniz yoksa belki bir arkadaşınızla yakınlaşabilirsiniz ya da partneriniz sizi kendi arkadaş grubuna dahil edebilir ve orada çok seveceğiniz, güveneceğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Haftanın ikinci yarısında maalesef Merkür ve Plüton bir araya geliyor. Sözlerin ne kadar önemli, yazılanların ne kadar etkili olduğunu haftanın ikinci yarısında anlamaya başlayacaksınız. Bazı problemler ortaya çıkacak ve bu problemleri çözebilme yeteneğinizi kaybettiğinizi hissedeceksiniz. Problemler büyük ihtimalle verdiğiniz sözler ve imzaladığınız kağıtlarla ilgili. Medya çalışmalarında bazı sıkıntılar oluşabilir ve bazı yasal süreçlerin içine çekilebilirsiniz. Böylesi bir durumda hemen bir çözüm bulunamayacağı aklınızda olsun, o nedenle akışa bırakın çünkü akış sizi çok daha iyi bir yere götürecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat