Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

969
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta maddi konular, çevrenizle olan iletişim, yakın arkadaşlar ve kardeşlerinizle ilgili konular odak noktanız olacak. Bilmelisiniz ki genel olarak haftalık enerjiler sert ve keskin etkiler barındırmakta. Hafta boyunca hem iletişimde hem de maddi konularda temkinli olmak, ani çıkabilecek sorunları iyi yönetmek sizin için öne çıkıyor.

Pazartesiden itibaren başlayacak Güneş Uranüs karesi, hafta boyunca etkin olacak. Öncelikle kazalara, aksiliklere karşı tedbirli olun. Sağlığınızda kalbinize dikkat edin, ağır spor ve beslenmeden uzak durun. Uyku düzeniniz dengesiz olabilir. Uyarıcı gıdaları fazla almamaya çalışmalısınız. 

Bu hafta boyunca bilhassa erkekler olan kişilerle iletişimimize dikkat edin, patron veya yöneticinizle sorunlara açıksınız ki bu kişilerle çözmeniz gereken bir durum varsa bu hafta diyaloglarınıza dikkat edin veya görüşmeleri mümkünse bekletin.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay yakın çevrenizle ilgili gelişmeler getirecek. Anlaşma türü konularda yeni gelişmeler olabilir ancak sert etkiler nedeniyle önce inceleyin sonra karar verin.
Aşk ve duygusal hayatınız açısından hareketli bir hafta olacak. Özellikle Perşembe akşam üstü saatlerinden itibaren ilişki alanınıza geçecek olan Ay, sizi duygusal konulara yoğunlaştıracak. Partnerinizle ilgili durumları Perşembe 17 den itibaren ele alabilirsiniz. Cumadan itibaren sevdiğinizle program yapmak ve kendinize ve ilişkinize vakit ayırmak adına desteklisiniz. Bu hafta Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ay boşlukta olacak ki bu saat aralığına herhangi bir başlangıcı denk getirmeyin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat