Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,493
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle ikili ilişkilerde çok önemli gelişmeler olabilir. Partnerlik yapacağınız insanla tanışacağınız gün belki de bugündür. Evlilik düşünen Boğalar varsa, bu konuda gelişmeler olabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar vasıtasıyla şanslar yakalayacağınız bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumu sayesinde iş ilişkilerinizde yeni gelişmeler olabilir. Yeni bir insanla beraber bir iş başlangıcında bulunabilirsiniz. Yeni bir işe başlamak adına kendinizde olması gereken gücü ve motivasyonu fazlası ile bulabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlardan faydalar görebilirsiniz veya iş ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Yeni ayın etkisi ile beraber özellikle Boğa ve yükselen burcu Boğa olanlar için Güneş'in, Venüs'ün ve Jüpiter'in Akrep burcunda olması ve yeni ayın da Akrep burcunda gerçekleşmesi evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler gibi konuları iki - üç defa vurguluyor. Bu da demek oluyor ki, evlenmek isteyen, ortaklık yapmak isteyen veya bir ilişki yaşamaya başlamak isteyen Boğaların bu yeni ayda şanslar ve fırsatlar yakalayacak. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat