Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,225
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. Güzelliğinizle arkadaşlarınızı etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız arasından yeni bir insanla flört edebilirsiniz. Gelecek planlarınızı şekillendireceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızın getirilerini de çok rahat bir şekilde toplayacaksınız. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir.

Bu dönemde bazı bitişler, sonlanmalar olabilir veya yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Özellikle işiniz ve kariyerinizde birtakım sonlanmalar veya başlangıçlar olabilir, değişiklikler gündeme gelebilir. Hayalinizdeki işe, kariyere kavuşabilirsiniz. Bilinciniz veya iradenizle kariyerinizde ve işinizde herhangi bir değişiklik yapmıyorsanız, Güneş tutulması ile beraber bu dönemde pozitif birtakım değişiklikler gündeme gelebilir. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlarınızla birtakım bilgi alışverişinde bulunabilir, gelecek ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Bu dönemde işinizden daha fazla gelir elde etmek adına neler yapabileceğinize odaklanacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat